Par mums

TRIGERS

SIA „TRIGERS” Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau kopš 1994. gada un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē. Kompānija vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā piedāvā plašu skrūvju, būvstiprinājumu, būvķīmijas, kā arī autoservisu aprīkojuma, autoķīmijas, instrumentu un palīgmateriālu sortimentu. Uzņēmuma mērķis ir profesionāla klientu apkalpošana – kvalitatīvi produkti, finansiāli izdevīga cena, ātra piegāde un labs serviss.

SIA „TRIGERS” sadarbojas ar vairākiem Eiropas un Āzijas ražotājiem nodrošinot savus partnerus ar augstas kvalitātes produktiem.

Uz Šo brīdi uzņēmumā strādā vairāk kā 20 savas nozares profesionāļi kuri dara savu darbu ar viss augstāko atbildību. Uzņēmums atrodas Pļavniekos industriālā rajonā kur kopējās telpas pārsniedz 5000m2 kur 3000m2 ir Noliktavas un pārējas ir sadalīts starp plašo mazumtirdzniecības veikalu un ofisu telpām. Uzņēmumam ir plašs sortiments ar visdažādākajām skrūvēm un būvstiprinājumiem kuri tiek piegādāti uz Latvijas svarīgākajiem būvobjektiem un būvniecības uzņēmumiem. Katru gadu uzņēmums pārdod lielu daudzumu ar visdažādākajām skrūvēm un būvstiprinājumiem. Uzņēmuma galvenais mērķis ir kļut par vienu no svarīgākajiem piegādātājime Baltijā ar visplašāku sortimentu ne tikai būvstiprinājumu un skrūvju nozarē, bet arī dažādu ķīmiju un darba drošibas produktu tirdzniecībā.

Kas ir FÖRCH

Starptautiski attīstīts koncerns ar spēcīgām saiknēm reģionos. Tehnoloģiski vsprogresīvi attīstītākais uzņēmums, bet ļoti piezemēts un vērsts uz galveno – klientu! Šī kombinācija arī ir FÖRCH galvenais spēks.

TRIGERS ir FÖRCH oficiālais pārstāvis Latvijā

Uzņēmuma vēsture aizsākusies 1963. gadā kad Theo Förch izveidoja nelielu skrūvju tirdzniecības veikalu kādā Vācijas ciematā - Neuenstadt-Kochertürn. Ar nemitīgu darba sparu un atbildības sajūtu kā arī izpildot katra klienta vēlmes viņš spēj pārvērst savu mazo veikalu par pieklājīga izmēra uzņēmumu.

Šodien, pēc vairāk kā 50 gadiem, FÖRCH ir viens no vadošajiem tiešās tirdzniecības uzņēmumiem pasaulē. Uzņēmums piegādā dažādas montāžs, stiprināšanas un ķīmijas preces gan dažādām auto darbnīcām, rūpnīcām, gan arī mazumtirdzniecības veikaliem kā ari katram kam ir nepieciešama FÖRCH prece. Neskatoties uz tik labiem pārdošanas panākumiem – uzņēmums nekad nav pazaudējis savu „realitātes” sajūtu un vienmēr ir palicis pie zemes. FÖRCH tirdzniecības pārstāvji vienmēr runās klienta valodā un būs vienmēr priecīgi izpalīdzēt klientam un veltīt viņam savu laiku.

Lai Klients spētu koncentrēties uz sev svarīgo – FÖRCH ir parūpējies par savu produktu krājumu, lai tajā būtu vairā kā 100,000 dažādu preču produktu, kā piemēram – dažadu veidu palīgmateriāli, darbarīki, dažādas darbnīcu ķīmijas, dimanta iekārtas, celtniecības ķimikālijas, stiprinājumi, cauruļu izolācijas, jumtu ventilācijas un daudz dāžādu citu produktu.